همه چیز از نهم ماه می سال 2006 شروع شد. در این تاریخ بود که نخستین تالار گفتگوی تخصصی پرورش اندام را کلید زدیم. پس از انبوه فراز و نشیب هایی که تحریم ها و بسته شدن سرور ما بر روی دینا سنتر های آمریکا و حتی مسدود شدن دامنه ی قبلی ما و تنها گوشه ای از این پستی و بلندی ها بود امروز با درس از گذشته و تجارب تلخ و شیرین قرار است با نیم نگاهی به آینده در حال زندگی کرده و با برنامه ریزی نیز آینده را نیز بسازیم. سایت جدید با جرح و تعدیل هایی که ضروری به نظر می رسد مورد بازبینی قرار گرفته و به روی شما کاربران عزیز باز شده است.

صادق سلامی مدیر و موسس سایت ورود شما را خوش آمد گفته و آرزوی اوقات و لحاظ خوش برای شما در بازدید از سایت و فعالیت در سایت را می کند. بانک مقالات تخصصی و اختصاصی ما جملگی در این آدرس قرار دارند و این تالار صرفا برای گفتگو و تبادل نظر در مورد مسائل پرورش اندام در چهار چوب قوانین سایت راه اندازی شده است. لازم به ذکر است که هرگونه برداشت مطلب از این سایت بدون کسب اجازه ی کتبی از مدیریت آن به استناد قانون پیگرد قاطع قانونی به دنبال خواهد داشت.

تصور نمی کنم نیاز چندانی به معرفی صادق سلامی مدیر و موسس تالار وجود داشته باشد ولی با این وجود من نویسنده ی پر فروش ترین کتاب های بدنسازی در ایران، نویسنده ی مقالات تخصصی نشریات تخصصی پرورش اندام در ایران، عضو فدراسیون پرورش اندام روسیه سفید و مربی بدنسازی هستم و بسیار مفتخر می باشم که در این سایت با شما کاربران عزیز هم کلام گردم.

ساختمانی که عمر مفیدش را کرده است کوبیده شده و از نو ساختمانی مجلل تر و عظیم تر و زیبا تر و کارا تر بر زمین آن ساخته می شود و سایتی که می بینید نیز همین سرنوشت را پشت سر گذاشته است. سایت قدیمی را کوبیدیم و سایت جدید متناسب با نیازهای تازه و با مقالات و مباحث نو و متناسب با شرایط و وضعیت جدید برای شما ساختیم و امیدوارم مورد تفقد عزیزان واقع شود.

قانون کف اخلاق است و اگر کاربران عزیز اخلاق را مد نظر داشته باشند که دارند نیازی به وضع قوانین دست و پا گیر نیز نیست. فراموش نکنیم سایت ما یک سایت ورزشی بوده و با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می شود پس در ارسال های خود حتما به این مهم توجه خواهید داشت. در این سایت از مصاحبت با همدیگر لذت خواهیم برد و احترام به یکدیگر را قویا پاس خواهیم داشت و به کمک هم فضایی شاد و سر زنده و البته صمیمی و توام خواهیم ساخت تا هم خود ما و هم کسانی که در این سایت هم صحبت ما هستند علاوه بر استفاده از تجارب دیگران و بهره مند شدن از راهنمایی دلسوزانه ی مدیران و کاربران صاحب نظر از لحظاتی که در سایت سپری می کنند لذت خواهند برد.

با سپاس
صادق سلامی، موسس و مدیر پایگاه تخصصی پرورش اندام و ورزش های قدرتی