مشاوره با صادق سلامی

خوشبختانه با همه گیر شدن وسایل ارتباط جمعی و شبکه های اجتماعی دیگر نیاز چندانی به حضور فیزیکی حس نمی شود و از سوی دیگر به دلیل اینکه همواره خارج از ایران بوده و در مواردی هم که در ایران باشم همواره به طبیعتگردی و گشت و گذار در کویرهای ایران مشغول هستم فلذا مشاوره حضوری نداریم و برای مشاوره گرفتن نیز حقیقتا دیگر نیازی به حضور فیزیکی و نیازی به حضور به هم رساندن نیست.

لازم به ذکر است که در دنیای امروز که زندگی ها به شدت ماشینی شده است ورزش نکردن عملا به معنی داشتن زندگی نباتی و استقبال از انبوهی امراض و بیماری ها خواهد بود و از سوی دیگر ورزش غیر اصولی و سر خود نیز به مراتب خطرناک تر و پر عارضه تر از ورزش نکردن خواهد بود.

ورزشکاران و همچنین افرادی که قصد رسیدن به تناسب اندام دارند و ایضا افرادی که عزم خود را جزم کرده اند با ورزش، سطح کیفی زندگی خود را ارتقا داده دهند در صورتی که تمایل و در صورتی که نیاز به مشاوره با صادق سلامی داشته باشید صرفا به منظور مشاوره تخصصی می توانید از طریق تلگرام و با آی دی sadeghsalamy@ با من در ارتباط باشید.

همچنین برای برقراری ارتباط با صادق سلامی می توانید از طریق فرم ارتباط با مای سایت نیز پیام خود را برای ما ارسال کنید. پیام ها به ایمیل ما ارسال می شود و ما در اسرع وقت پیام شما را خوانده و پاسخ خواهیم داد.

My telegram ID: @sadeghsalamy