هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران

هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران

به اطلاع دوستداران و علاقمندان پرورش اندام و ورزش های زیبایی و قدرتی می رساند هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی  تهران در تاریخ ۱۸ لغایت ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا شدن بازدید کنندگان با شرکت های فعال در زمینه های مختلف پرورش اندام اعم از تولید کنندگان دستگاه های بدنسازی و یا تولید و عرضه کنندگان مکمل های غذایی و محصولات و تجهیزات به روز ورزش و تجهیزات ورزشی اعلام شده است.

هر ساله دوستداران پرورش اندام در این نمایشگاه حضور به هم رسانده و از غرفه ها بازدید کردید و البته تجدید دیدار می کنند و امسال دست کم چهار جلد کتاب جدید از صادق سلامی نیز در این نمایشگاه عرضه می شود و حتما به خاطر دارید که بنا به دلایلی سال ها بود که کتاب و اثر و حتی فعالیت جدیدی از ما در ایران را شاهد نبودید!

تا به این لحظه عرضه ی چهار جلد کتاب جدید صادق سلامی در این نمایشگاه قطعی شده است و امید می رود یک جلد دیگر نیز تا برپایی این نمایشگاه آماده و نهایی شده و به چاپ برسد ولی اجالتا فهرست کتاب هایی که قرار است در این نمایشگاه عرضه گردد به شرح زیر است.

آدرس محل برپایی نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران: اتوبان چمران – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
نوع اشتراک