پیلاتس، ورزشی برای تمام فصول

پیلاتس، ورزشی برای تمام فصول

کتاب پیلاتس، ورزشی برای تمام فصول از مدت ها قبل به نگارش در آمده بود و زمانی که در ایران کتابی در مورد این رشته نشر نیافته بود برای انتشار آماده شده بود ولی به دلیل پاره ای مشکلات که در آن دوران رخ داد با تاخیر نزدیک به چهار الی پنج ساله به بازار نشر عرضه گردیده است.

پیلاتس ورزشی بسیار مفید و البته کم عارضه و کم خطر بوده و هم برای مردان و هم برای زنان در هر سنی که باشند مناسب می باشد. این ورزش اصولا برای همه ی افراد اعم از زن و مرد در هر سن و سال و در هر شرایطی که فرد داشته باشد برای وی قابل اجراست.

در کتاب پیلاتس، ورزشی برای تمام فصول در مورد سلولیت که اصلی ترین معضل بانوان ورزشکار می باشد و همواره از آن می نالند نیز به تفصیل سخن گفته و در مورد راهکارهای رفع سلولیت نیز توضیحات مبسوطی داده شده است.

ISBN:978-600-355-260-9

در این کتاب سوای تشریح پر کاربردترین حرکات تمرینی پیلاتس و سوای مباحث ارزنده در زمینه ی حرکت شناسی تمرین در پیلاتس، یک نمونه برنامه ی تمرینی عملی پیلاتس نیز برای مطالعه و برای تمرین عزیزان عرضه شده است. مطالعه ی این کتاب را هم برای مربیان عرصه ی پیلاتس و هم برای ورزشکاران این رشته توصیه می کنم.

این کتاب از سری کتاب های جدید ما می باشد که برای نخستین بار چاپ و به بازار نشر عرضه می شود و امیدوارم همانند کتاب های قبلی که در شکل و شمایل و در فرمتی متفاوت خدمت علاقمندان عرضه کرده ایم مورد عنایت دوستان قرار بگیرد.

مطالب مرتبط

3
دیدگاه بگذارید

avatar
2 سر فصل نظرات
1 پاسخ داده شده
0 فالورها
 
تازه ترین ها
داغ ترین ها
2 نویسندگان نظرات
صادق سلامیPeyman Mokhtari نویسندگان تازه ترین نظرات
  اشتراک  
تازه ترین ها قدیمی ها دارای بیشترین رای
نوع اشتراک
Peyman Mokhtari
مهمان
Peyman Mokhtari

خواستم در مورد باز کردن دوباره سایت و گذاشتن مطالب به روز و مفید و راهنمایی هاتون ازتون تشکر کنم

trackback

[…] پیلاتس ورزشی برای تمام فصول […]