چهار جلد کتاب جدید در نمایشگاه کتاب امسال

چهار جلد کتاب جدید در نمایشگاه کتاب امسال

به همت یکی از دوستان که در ایران پیگیر کارهای نشر آثار ما هستند چهار جلد کتاب جدید در نمایشگاه کتاب امسال خدمت علاقمندان عرضه خواهد شد. این کتاب ها از سری نوشته های جدید ما می باشند و البته مشکلات عدیده ی صفحه آرایی دارند که به دلیل کمبود وقت و به دلیل تلاش فراوان برای عرضه در نمایشگاه امسال، اصلاحاتی که در مورد فهرست بندی و صفحه آرایی گوشزده کرده بودیم به این چاپ نرسید و در چاپ های بعدی بر طرف خواهد شد و بدین وسیله بابت این اشکالات که در حوزه ی اختیارات ما نبود پیشاپیش عذرخواهی می کنم.

لازم به ذکر است که محتوای هر چهار کتاب را همانند همه ی آثاری که از صادق سلامی خوانده اید با دقت و وسواس تمام و همانند کتاب های قبلی با نثری بسیار روان و قابل درک برای عموم ورزشکاران و صد البته آمیخته با طنز و به بیانی شیرین نگاشته ام تا سوای جنبه ی علمی، از خواندن شان لذت وافر را نیز ببرید.

اسامی کتاب ها به شرح زیر می باشند و البته در اطلاعیه های بعدی نام انتشارات، آدرس دقیق غرفه در نمایشگاه را نیز به اطلاع عموم خواهم رساند. در ضمن در پاسخ به سوالاتی که معمولا حوالی برگزاری نمایشگاه کتاب از ما می کنید باید به اطلاع برسانم بر خلاف کتاب های گذشته که در روز انتشار، در نمایشگاه کتاب همایش و دیدار با علاقمندان برگزار می کردیم امسال نیز همچون چند سال اخیر در نمایشگاه حضور نداشته و دیدار با علاقمندان نخواهیم داشت و این کتاب ها را بدون جشن امضا و دیدار حضوری از ما پذیرا باشید.

با تقدیم احترام
صادق سلامی

مطالب مرتبط

10
دیدگاه بگذارید

avatar
7 سر فصل نظرات
3 پاسخ داده شده
0 فالورها
 
تازه ترین ها
داغ ترین ها
9 نویسندگان نظرات
صادق سلامیمحمدمحمدMortezaمهدی نیکزاده مقدم نویسندگان تازه ترین نظرات
  اشتراک  
تازه ترین ها قدیمی ها دارای بیشترین رای
نوع اشتراک
hassan
مهمان
hassan

خیلی عالی.از استاد ممنون هستیم باز کتاب نوشته و به چاپ رسوندن.همیشه به ورزش ایران خصوصا ورزشهای قدرتی لطف داشته و علم روز ورزشی ارائه میکنن.

جواد
مهمان
جواد

ورزش قدرتی و ورزش کارهای قدرتی مدیون شما هستند.از زحمات شما متشکرم.

فرشاد
مهمان
فرشاد

درود بيكران به شرف و انسانيتت استاد
با اين همه بي محبتي كه تو اين ورزش بهتون شد باز دست از زحمت براي اين ورزش و خاك نكشيدي

خشایار
مهمان
خشایار

با سپاس فراوان از شما استاد که باعث بالا رفتن سطح دانش ورزشکار ها میشوید

مهدی نیکزاده مقدم
مهمان
مهدی نیکزاده مقدم

جناب سلامی درود.
با توجه به اختلاف فاحش مقالات و کتاب های شما با وضع موجود و کپی پیست رواج یافته در جامعه بدنسازی ، این خبر را به فال نیک میگیرم.
امیدوارم همچون گذشته باعث بالا رفتن دانش علمی در مربیان بدنسازی شوید گو اینکه برای مثال شما باعث شدید که گرفتن جواب آزمایش خون برای دادن برنامه و دوره های دارویی در بین مربیان باب شود. چیزی که قبلا اصلا نمیدونستن فرق بین قند خون ناشتا با کلسترول چی هست.
پاینده باشی مرد.

Morteza
مهمان
Morteza

ازشمابسیارممنونم که بااینکه درایران اقامت ندارید ودرزمان حضورتان درایران خیلی سختی کشیدید بازبرای این مردم قدرنشناس تلاش کردید بسیار ممنونم .بنده خدمت شماحضوری رسیدم یرای مشاوره چاپ کتابم وشما عالی راهنمایی کردید مجددا تشکر میکنم. مرتضی فشی

محمد
مهمان
محمد

سلام. من دسترسی به نمایشگاه ندارم.اکثر سایت ها رو سر زدم تا خرید اینترنتی کنم اما کتاب های جدید شما رو پیدا نکردم… خواستم بپرسم که کجا میشه خرید اینترنتی کرد؟

محمد
مهمان
محمد

سلام…انقدر خوشحال شدم این خبر رو خوندم…یکی از بهترین خبرهای امساله برام. فقط کسی ک کتابهای آقای سلامی رو خونده میفهمه چی میگم.
کدوم انتشارات چاپ کرده؟