کتاب برنامه نویسی پیشرفته در پرورش اندام

کتاب برنامه نویسی پیشرفته تجدید چاپ شد

کتاب برنامه نویسی پیشرفته که از سری کتاب های اصول مربیگری پرورش اندام نوشته ی صادق سلامی می باشد که تقدیم حضور مشتاقان شده است. بدون برنامه در بدنسازی در خوشبینانه ترین حالت، ماه ها و سال ها سرگردان به دور خود می چرخید و دست آخر نیز راه به جایی نخواهید برد و البته هیچ هم بعید نیست سر از باتلاق مصدومیت های زمینگیر کننده در آورده و یا با تبعات ویران کننده ی رفتارهای پر خطر رایج در رشته های زیبایی و قدرتی دست به گریبان شوید.

در این کتاب اصول برنامه نویسی پیشرفته در بدنسازی را به ساده ترین زبان که برای همه اعم از ورزشکاران و مربیان قابل درک و قابل استفاده ی عملی باشد آورده شده است. در این کتاب گریزی به سیستم های تمرینی پیشرفته نیز زده ایم.

ISBN:978-600-355-262-3

مدت زمان مدیدی بود که در ایران اثر جدیدی از صادق سلامی منتشر نشده بود و البته اوضاع چاپ و نشر در کشور نیز چندان مساعد نیست و به نتیجه رساندن یک کتاب در شرایط کنونی کشور کاری بی نهایت دشوار و صد البته عاری از سود مالی و مملو از دوندگی است و به هر حال با مشقات فراوان توانستیم چند جلد کتاب جدید را در شرایط خاصی که این روزها بازار چاپ و نشر در ایران دارد به نتیجه برسانیم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و بیشتر بتوانیم در خدمت علاقمندان باشیم.

به یاری خداوند کتاب های دیگری را نیز در دست نگارش و در نوبت چاپ داریم که به مرور زمان تقدیم حضور خوانندگان ایرانی خواهیم کرد و امیدوارم خوانندگان همانند قبل که همه جوره ما را حمایت می کردند حمایت خود از نوشته های جدید ما را نیز دریغ نکنند و این اصلی ترین مشوق ما برای ادامه ی این راه می باشد.

کتاب برنامه نویسی پیشرفته تجدید چاپ شد و در این کتاب که اختصاصا به آموزش برنامه نویسی در پرورش اندام به ورزشکاران و مربیان دارد در مورد سیستم های تمرینی و در مورد برنامه های تمرینی متشکل از سیستم های تمرینی صحبت کرده ایم و این کتاب حقیقتا کتاب ارزنده ای است که مطالعه ی آن را هم به ورزشکاران و هم به مربیان اکیدا توصیه می کنم.

0 0 vote
Article Rating

مطالب مرتبط

اشتراک
نوع اشتراک
guest
4 Comments
قدیمی ها
تازه ترین ها دارای بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
محمدرضا
محمدرضا
11 ماه قبل

سلام استاد سلامی
کتاب رو از کجا میشه تهیه کرد؟

mehdi
mehdi
9 ماه قبل

استاد سلام. شنیدم کتاب برنامه نویسی پیشرفته تجدید چاپ شده. اگر صحت داره چطوری میتونم تهیه کنم؟

4
0
اگر مایلید بودید می توانید با ما گفتگو کنید.x
()
x