کتاب برنامه نویسی پیشرفته تجدید چاپ شد

کتاب برنامه نویسی پیشرفته تجدید چاپ شد

کتاب برنامه نویسی پیشرفته که از سری کتاب های اصول مربیگری پرورش اندام نوشته ی صادق سلامی می باشد تجدید چاپ شد و قرار است چاپ دوم این کتاب در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی سال ۹۸عرضه شود.

لازم به ذکر است که طرح رو و پشت جلد کلا تغییر کرده است و مشکلات صفحه آرایی و فهرست بندی که در چاپ نخست این کتاب که با کمی عجله و شتاب و برای عرضه در نمایشگاه کتاب سال ۹۸ آماده شده بود به چشم می خورد نیز در این نسخه تصحیح شده است.

ISBN:978-600-355-262-3

مدت زمان مدیدی بود که در ایران اثر جدیدی از صادق سلامی منتشر نشده بود و البته اوضاع چاپ و نشر در کشور نیز چندان مساعد نیست و به نتیجه رساندن یک کتاب در شرایط کنونی کشور کاری بی نهایت دشوار و صد البته عاری از سود مالی و مملو از دوندگی است و به هر حال با مشقات فراوان توانستیم چهار جلد کتاب جدید را در شرایط خاصی که این روزها بازار چاپ و نشر در ایران دارد به نتیجه برسانیم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشید و بیشتر بتوانیم در خدمت علاقمندان باشیم.

به یاری خداوند کتاب های دیگری را نیز در دست نگارش و در نوبت چاپ داریم که به مرور زمان تقدیم حضور خوانندگان ایرانی خواهیم کرد و امیدوارم خوانندگان همانند قبل که همه جوره ما را حمایت می کردند حمایت خود از نوشته های جدید ما را نیز دریغ نکنند و این اصلی ترین مشوق ما برای ادامه ی این راه می باشد.

کتاب برنامه نویسی پیشرفته تجدید چاپ شد و در این کتاب که اختصاصا به آموزش برنامه نویسی در پرورش اندام به ورزشکاران و مربیان دارد در مورد سیستم های تمرینی و در مورد برنامه های تمرینی متشکل از سیستم های تمرینی صحبت کرده ایم و این کتاب حقیقتا کتاب ارزنده ای است که مطالعه ی آن را هم به ورزشکاران و هم به مربیان اکیدا توصیه می کنم.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
نوع اشتراک