کتاب سیستم انقلابی BFR در پرورش اندام

کتاب سیستم انقلابی BFR در پرورش اندام

کتاب سیستم انقلابی BFR در پرورش اندام از سری کتاب های جدید صادق سلامی است که برای نخستین بار در هیجدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی در سال ۱۳۹۸ عرضه شد. سیستم تمرینی BFR یکی از انقلابی ترین و خاص ترین و در عین حال متفاوت ترین و عجیب ترین سیستم های تمرینی در پرورش اندام نوین است که بر ترفند غیر معمول و شگفت انگیز محدود کردن جریان خونرسانی به عضلات در طول تمرین استوار است.

ISBN:978-600-355-327-9

از مهم ترین مزایای این سیستم تمرینی می توان به پایین بودن تناژ خارق العاده و باور نکردنی تناژ وزنه در برنامه های تمرینی اشاره کرد که میزان و خطر بروز مصدومیت های ورزشی را به نحو قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

امروزه در دنیا از این سیستم در فیزیوتراپی ورزشکارانی که دچار مصدومیت شده اند نیز استفاده می شود و نتیجه نیز به صورت بهبود کامل و باور نکردذنی ورزشکار در مدت زمانی بسیار کوتاه تر و در راندمانی بسیار بالاتر دیده می شود.

این کتاب برای معرفی سیستم تمرینی bfr نوشته شده است و امیدواریم با مطالعه ی این کتاب بتوانید به خوبی این سیستم را در تمرینات خود به کار بسته و از مزایای این سیستم تمرینی که یکی از تازه ترین و به روزترین و انقلابی ترین سیستم های تمرینی حال حاضر دنیا می باشد نهایت بهره را ببرید.

مطالب مرتبط

4
دیدگاه بگذارید

avatar
2 سر فصل نظرات
2 پاسخ داده شده
0 فالورها
 
تازه ترین ها
داغ ترین ها
3 نویسندگان نظرات
صادق سلامیسعید قنبریهادی نویسندگان تازه ترین نظرات
  اشتراک  
تازه ترین ها قدیمی ها دارای بیشترین رای
نوع اشتراک
هادی
مهمان
هادی

سلام. آیا این کتاب ها در سایت انتشارات حتمی قابل فروش هستن ?

سعید قنبری
مهمان
سعید قنبری

سلام استاد،خوبین؟؟
من از مخاطبین قدیمی شما هستم.قبلا سایتی داشتین ک بچه ها میتونستن با هم تبادل نظر کنن.اون سایت چی شد؟
یادش بخیر،من اون موقع تازه ۱۶ سالم بود و خیلی چیزا از مطالب اون سایت یاد گرفتم