کتاب پیلاتس ورزشی برای تمام فصول تجدید چاپ شد

کتاب پیلاتس ورزشی برای تمام فصول تجدید چاپ شد

کتاب پیلاتس ورزشی برای تمام فصول تجدید چاپ شد و قرار است چاپ دوم این کتاب در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی سال ۹۸ عرضه شود. لازم به ذکر است که طرح روی جلد تغییر کرده است و مشکلات صفحه آرایی که در چاپ نخست این کتاب که با کمی عجله و شتاب و برای عرضه در نمایشگاه کتاب سال ۹۸ آماده شده بود به چشم می خورد نیز در این نسخه تصحیح شده است.

در این نگارش که چاپ دوم این کتاب می باشد طرح رو و پشت جلد به کل عوض شده است و محتوای کتاب نیز با کمی بازبینی و پس از رفع اشکالات صفحه آرایی و فهرست بندی که در چاپ نخست این کتاب به چشم می خورد تقدیم حضور علاقمندان شده است.

ISBN:978-600-355-260-9

بازار نشر چند سالی است که حال و روز خوشی ندارد و چاپ یک عنوان کتاب در بازار کنونی که بسیار بی ثبات نیز می باشد کار بسیار دشوار و بسیار هزینه بری شده است از این رو همینکه در چنین شرایطی با هزار زحمت کتاب های جدید را برای علاقمندان به چاپ رسانده و منتشر می کنیم خود کار بسیار شاق و خارق العاده ای است.

کتاب پیلاتس ورزشی برای تمام فصول تجدید چاپ شد و باور کنید در شرایط دشوار کنونی برای عرضه ی هر عنوان کتاب به اندازه ی عرضه ده عنوان در سال های گذشته انرژی و وقت و دوندگی و پیگیری به خرج داده و متحمل زحمت و هزینه می شویم و امیدواریم مخاطبان همانند گذشته و بلکه بیشتر از گذشته قدر این زحمات را دانسته و ما را همانند سابق و حتی بسی بیشتر از آن یاری کنند.

در این کتاب مختصری در مورد سلولیت و تیپ های مختلف بدنی صحبت کرده و سپس در مورد پیلاتس و حرکات تمرینی پیلاتس و در مورد فواید و برتری های پیلاتس بر دیگر رشته های مشابه صحبت کرده و در انتها نیز یک نمونه برنامه ی تمرینی کاربردی و عملی پیلاتس را برای کسانی آورده ایم که قصد دارند این ورزش را دنبال کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
نوع اشتراک