کتاب کراس فیت

کتاب کراس فیت

در کتاب کراس فیت نوشته صادق سلامی ورزش کراس فیت را به ساده ترین بیان برای شما تشریح کرده و از همه مهم تر یک نمونه برنامه ی تمرینی کراس فیت، قابل اجرا در منزل را نیز برای شما آورده ایم تا بی نیاز از مربی و بی نیاز از باشگاه های کراس فیت نیز بتوانید در عرصه ی کراس فیت بتوانید وارد و از مزایای این رشته در حد اعلا بهره مند شوید.

کراس فیت با همه ی ورزش هایی که تا به امروز از دور و نزدیک دیده و یا حتی خود تجربه کرده اید متفاوت است. کراس فیت فراتر از یک رشته ی ورزشی منتهی به فیتنس بوده و سبک خاصی از زندگی است که امروزه در دنیا میلیون ها طرفدار مشتاق دارد و چند سالی است در ایران نیز محبوبیتی فراوان یافته است.

کاهش سریع و محسوس وزن زاید، افزایش حجم و چگالی توده ی عضلانی، شش تکه های شکم که آن را به نام سیکس پک می شناسید، بهبود کیفیت کارکرد سیستم قلبی و عروقی، تقویت سیستم تنفسی، رفع تنش و استرس و اضطراب و حتی بهبود کیفیت خواب و … تنها بخشی از مزایای کراس فیت محسوب می شوند.

ISBN:978-600-355-326-2

در کراس فیت تنها چند دقیقه تمرین در طول روز برای بهره مند شدن از مزایای این رشته کفایت می کند، برای تمرین در رشته ی کراس فیت نیازی به در اختیار داشتن تجهیزات عریض و طویل و گران قیمت باشگاهی نیست و از همه مهم تر کراس فیت ورزشی اعتیاد آور است و ترک کردن اش حقیقتا نیازمند بستری شدن در کمپ ترک اعتیاد می باشد!

مطالعه ی کتاب کراس فیت نوشته صادق سلامی را هم برای ورزشکارانی که در این عرضه فعالیت می کنند و هم برای مربیان کراس فیت و هم برای کسانی که کنجکاو هستند در مورد این ورزش بیشتر بدانند و شاید در آینده ای نزدیک در این رشته ورود و تمرین کنند قویا توصیه می کنم. تمام تلاش ما بر این است که این کتاب را نیز برای هیجدهمین نمایشگاه تجهیزات ورزشی تهران آماده کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
نوع اشتراک