استروئید میانبری به سوی مرگ

استروئید میانبری به سوی مرگ

استروئید میانبری به سوی مرگ است و زندگی و مرگ dan puckett که در سن ۲۲ سالگی و در حمام خوابگاه دانشگاهی که در آن دانشجو بود از دنیا رفت تاییدی بر این ادعاست. علت مرگ این بدنساز که پیش بینی می شد آتیه ی خوبی در دنیای حرفه ای های پرورش اندام داشته باشد ایست قلبی اعلام شد ولی دلیل اصلی مرگ و دلیل ایست قلبی وی استفاده های افسار گسیخته ی وی از داروهای نیروزا و استروئیدهای آنابولیک بوده است.

نه خود این بدنساز و نه مربی های وی و نه کسانی که فعالیت های وی در بدنسازی را دنبال می کردند در تصورشان نیز نمی گنجید که این بدنساز در سن ۲۲ سالگی و زمانی که در آستانه ی ورود به دنیای پر زرق و برق بدنسازی حرفه ای بود بمیرد ولی مرد.

مرگ و میر در بدنسازی از آنچه که در آینه به نظر می رسد به شما نزدیک تر است. توجه داشته باشید که مرگ فقط برای همسایه نیست و می تواند شما را نیز دریابد. استفاده از دارو و استروئید در بدنسازی میان بری به سمت و سوی مرگ زودرس می باشد و البته این خوش شانسی نصیب همه ی کسانی که از داروهای نیروزا استفاده می کنند نمی شود.

برخی از بدنسازانی که از داروهای نیروزا برای نیل به اهداف ورزشی استفاده می کنند سال ها و دهه ها زمین گیر شده و پس از تحمل رنج و درد فراوان می میرند و البته برخی دیگر نظیر همین بدنساز که مورد بررسی قرار گرفتن خوش شانس تر هستند و زود می میرند.

به هر حال استفاده از استروئید یقینا به مرگ ختم خواهد شد و دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ابدا نه!

صادق سلامی

مطالب مرتبط

6
دیدگاه بگذارید

avatar
3 سر فصل نظرات
3 پاسخ داده شده
0 فالورها
 
تازه ترین ها
داغ ترین ها
3 نویسندگان نظرات
صادق سلامیمحمودHappy love نویسندگان تازه ترین نظرات
  اشتراک  
تازه ترین ها قدیمی ها دارای بیشترین رای
نوع اشتراک
محمود
مهمان
محمود

سلام آقای صادق سلامی.سوالی داشتم استروئید چه کاری روی قلب انجام میده که هر کسی استفاده کرده قلبش مورد حمله قرار گرفته

Happy love
مهمان

یه مربی آقا هست که اتفاقا خیلی تو توصیه مکمل ، حتی غذایی ، محتاطه، یبار بهم گفت کسی که تستوسترون میزنه، عملا تو بدنش معجزه میبینه، بعدش دیگه به کمتر از معجزه راضی نیست، هی ادامه میده، اینه که خرابکاری میکنه

محمود
مهمان
محمود

سلام آقای سلامی.قول داده بودین راجب رونی کلمن و ناصر لصونباتی هم صحبت کنین.ما هنوز منتظریم