استروئید میانبری به سوی مرگ

استروئید میانبری به سوی مرگ

استروئید میانبری به سوی مرگ است و زندگی و مرگ dan puckett که در سن ۲۲ سالگی و در حمام خوابگاه دانشگاهی که در آن دانشجو بود از دنیا رفت تاییدی بر این ادعاست. علت مرگ این بدنساز که پیش بینی می شد آتیه ی خوبی در دنیای حرفه ای های پرورش اندام داشته باشد ایست قلبی اعلام شد ولی دلیل اصلی مرگ و دلیل ایست قلبی وی استفاده های افسار گسیخته ی وی از داروهای نیروزا و استروئیدهای آنابولیک بوده است.

نه خود این بدنساز و نه مربی های وی و نه کسانی که فعالیت های وی در بدنسازی را دنبال می کردند در تصورشان نیز نمی گنجید که این بدنساز در سن ۲۲ سالگی و زمانی که در آستانه ی ورود به دنیای پر زرق و برق بدنسازی حرفه ای بود بمیرد ولی مرد.

مرگ و میر در بدنسازی از آنچه که در آینه به نظر می رسد به شما نزدیک تر است. توجه داشته باشید که مرگ فقط برای همسایه نیست و می تواند شما را نیز دریابد. استفاده از دارو و استروئید در بدنسازی میان بری به سمت و سوی مرگ زودرس می باشد و البته این خوش شانسی نصیب همه ی کسانی که از داروهای نیروزا استفاده می کنند نمی شود.

برخی از بدنسازانی که از داروهای نیروزا برای نیل به اهداف ورزشی استفاده می کنند سال ها و دهه ها زمین گیر شده و پس از تحمل رنج و درد فراوان می میرند و البته برخی دیگر نظیر همین بدنساز که مورد بررسی قرار گرفتن خوش شانس تر هستند و زود می میرند.

به هر حال استفاده از استروئید یقینا به مرگ ختم خواهد شد و دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ابدا نه!

صادق سلامی

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

اشتراک
نوع اشتراک
guest
7 نظرات
قدیمی ها
تازه ترین ها دارای بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
محمود
محمود
3 سال قبل

سلام آقای صادق سلامی.سوالی داشتم استروئید چه کاری روی قلب انجام میده که هر کسی استفاده کرده قلبش مورد حمله قرار گرفته

Happy love
3 سال قبل

یه مربی آقا هست که اتفاقا خیلی تو توصیه مکمل ، حتی غذایی ، محتاطه، یبار بهم گفت کسی که تستوسترون میزنه، عملا تو بدنش معجزه میبینه، بعدش دیگه به کمتر از معجزه راضی نیست، هی ادامه میده، اینه که خرابکاری میکنه

محمود
محمود
3 سال قبل

سلام آقای سلامی.قول داده بودین راجب رونی کلمن و ناصر لصونباتی هم صحبت کنین.ما هنوز منتظریم

امیر
امیر
1 سال قبل

این دیگه خیلی مستعد بوده خیلی زود از دنیا رفته

7
0
نظر بدهید.x
()
x