گری هیمینگ بدنسازی که روی سن مسابقه مرد

گری هیمینگ بدنسازی که روی سن مسابقه مرد

بدنسازان در نزدیکی مسابقات مصرف آب را شدیدا محدود کرده و از داروهای دفع کننده ی آب که در پزشکی به منظور کاهش فشار خون مورد استفاده قرار می گیرند سوء استفاده کرده و بدین ترتیب بدن خود را کات تر می کنند.

در برخی موارد نیز بدنسازان مسابقه ای برای دفع هر چه بیشتر آب، پتاسیم مصرف می کنند و این عوامل دست به دست هم داده و بالانس سدیم و پتاسیم در بدن و خصوصا در ماهیچه ی قلب را بر هم زده زمینه را برای اسپاسم های شدید عضلانی مهیا می کند و بد نیست بدانید گاه این اسپاسم در عضلات قلب رخ داده و فرد دچار سکته ی قلبی شده و می میرد و گری هیمینگ بدنسازی که روی سن مسابقه مرد درست به همین سرنوشت دچار شد.

گری هیمینگ بدنسازی بود که در حال رقابت، چشم به مدال و حکم قهرمانی داشت ولی در کمال ناباوری بر روی سن مسابقات دچار سکته ی قلبی شد و در دم فوت کرد و بدین ترتیب این بدنساز نیز به فهرست بالا بلند بدنسازانی که در اثر عوارض جانبی بدنسازی پیش از موعد از دنیا رفته اند اضافه شد.

جالب اینجاست که برگزار کنندگان مسابقات در کمال خونسردی و انگار نه انگار اتفاق غیر منتظره ای رخ داده باشد پیکر بی جان وی را به بیمارستان و سردخانه منتقل کرده و مسابقه را پی گرفتند، گویی مرگ و میر بدنسازان امری عادی شده است و دیگر سبب کنسل شدن مسابقات نیز نمی شود.

از آنجایی که اصل در این سایت بر صداقت می باشد باید یادآوری کنیم که تصویر بالا مربوط به صحنه ی مرگ گری هیمینگ بر روی سن مسابقات نبوده و مربوط به از حال و از هوش رفتن یک بدنساز روسی به نام Sergey Kulaev در رقابت های اورالی آرنولد کلاسیک ۲۰۱۶ می باشد.

گری هیمینگ بدنسازی که روی سن مسابقه مرد
گری هیمینگ بدنسازی که روی سن مسابقه مرد

هدف از بازگو کردن این واقعیت ها نبش قبر و تعریف کردن داستان حسین کرد برای شما نیست و قصد داریم به شما هشدار دهیم که مرگ در بدنسازی بسیار بسیار نزدیک تر از آنی است که به نظر می رسد.

در صورتی که کمترین بی احتیاطی در بدنسازی مرتکب شده و یا خدای نکرده وارد عرصه ی رفتارهای پر خطر نظیر مصرف استروئیدها و مصرف داروهای ممنوعه و یا رژیم های شدید آبگیری شوید هیچ بعید نیست در اثر عوارض جانبی این قبیل رفتارها جوانمرگ شده و یا با انبوهی از بیماری های عذاب آور و پر هزینه دست به گریبان شوید.

صادق سلامی

4.3 6 votes
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

اشتراک
نوع اشتراک
guest

2 نظرات
قدیمی ها
تازه ترین ها دارای بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
hassan
hassan
5 سال قبل

این همه زحمت بکش رو سن مسابقه بیفت بمیر . چه ارزشی دهره انقدر دارو مصرف کنی.

امیر
امیر
3 سال قبل

ممنون عالی

2
0
نظر بدهید.x