مرگ غمبار Scott Klein بدنساز

مرگ غمبار Scott Klein بدنساز

در این قسمت از سلسله مباحث بررسی مرگ و میرها و همچنین دست و پنجه نرم مکردن و دست به گریبان شدن بدنسازان با عوارض جانبی داروهای نیروزا و رفتارهای پر خطر در بدنسازی نوبت به بررسی مرگ غمبار Scott Klein بدنساز می رسد.

ایشان که در تصویر بالا می بینید کسی نیستند جز اسکات کلین، بدنسازی سنگین وزن و خوش قد و قامت که البته در مورد مرگ وی و در مورد مرگ و دلیل مرگ وی که در سن سی سالگی و در سال ۲۰۰۳ رخ داد شایعات زیادی سر زبان هاست.

یک عده می گویند او اکستازی مصرف کرده بود و عده ای دیگر نیز اعتقاد دارند مشکلات دیگری در بین بوده است ولی اصلی ترین دلیل مرگ وی نارسایی کلیه و البته وجود نارسایی های دیگر در کبد و قلب اعلام شده است.

شب مهمان مادر بوده است و شب به رختخواب رفته و صبح جسد وی را می یابند و ایشان نیز به فهرست بالا بلند بدنسازانی که در عنفوان جوانی مرده و مرگ شان ناشی از مصرف داروهای نیروزا قلمداد شده است افزوده می شود.

دوران قهرمانی و دوران باشگاه رفتن و فیگور گرفتن به چشم بر هم زدنی خواهد گذشت و در صورتی که در جوانی و در بدنسازی رفتارهای پر خطر مرتکب شده باشید تردید نداشته باشید که اگر خوش شانس باشید در دوران جوانی به یکباره مرگ زود رس به سراغ شما خواهد آمد.

البته در صورتی که به این اندازه خوش شانس نباشید همانند ناصر الصونباطی و انبوه دیگری از بدنسازها پس از سال ها تحمل درد و رنج و تحمل هزینه های سنگین درمان های ناموفق عوارض جانبی داروهایی که مصرف کرده و رفتارهای نسنجیده ای که مرتکب شده اید از دنیا خواهید رفت.

صادق سلامی

5 1 vote
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

اشتراک
نوع اشتراک
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
0
نظر بدهید.x
()
x