سنتهیل کوماران بدنساز هندی درگذشت

سنتهیل کوماران بدنساز هندی درگذشت

خبری ناگوار باز دنیای بدنسازی را وحشت زده کرد: سنتهیل کوماران بدنساز هندی درگذشت و این در حالی است که سال گذشته بدنساز دیگر هندی به نام ساتنام خاترا نیز به تیر غیب دچار شده و ناگهانی از دنیا رفته بود. اطلاعات زیادی از دلیل مرگ وی منتشر نشده است و ایست قلبی دلیل فوت اعلام شده است.

تغییرات سنتهیل کوماران در عرض هشت ماه

در دوران شیوع کرونا و در شرایطی که هندوستان در آتش کرونا می سوخت این بدنساز که در شبکه های اجتماعی فعال نیز بود با انتشار عکس قبل و بعد از دوره های خود تغییرات فاحشی را به نمایش گذاشته بود که در تصویر بالا می بینید. این تغییرات تنها در هشت ماه صورت داده شده بود.

نمی خواهم قضاوت بکنم ولی حقیقتا این همه تغییر فاحش در عرض تنها هشت ماه با سیب زمینی بخار پز و سفیده تخم مرغ که قابل تحقق نیست!

پیشتر هم به صراحت عرض کرده بودم بدنسازی آغشته به دارو و خصوصا پپتید و غیره خصوصا زمانی که فرد ژنتیک و خوش شانسی لازم را ندارد دقیقا به مثابه ی شرکت دادن خودروهای شهری در مسابقات رالی پاریس-داکار می باشد!

قطعا این خودرو در جایی از مسیر منفجر یا متلاشی یا زمینگیر می شود! شما را به خدا اگر به خودتان رحم نمی کنید به پدران و مادران تان رحم کنید! به والله برای شماها آرزوهای شیرین تر از خاکسپاری در عنفوان جوانی دارند

البته ذکر این نکته را نیز ضروری می دانم که در اغلب گواهی های فوت که در بیمارستان ها برای اموات صادر می گردد دلیل مرگ را ایست قلبی اعلام می کنند و به دلایل اصلی که در نهایت منجر به ایستادن قلب و فوت فرد می گردد اشاره ای نمی شود و در مورد خبر درگذشت این بدنساز هندی نیز داستان به همین گونه رقم خورده است.

3.6 5 votes
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

اشتراک
نوع اشتراک
guest

1 دیدگاه
قدیمی ها
تازه ترین ها دارای بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
امیر
امیر
3 سال قبل

بدنش یه ذره زیر سازی داشته یعنی تمرین میکرده و قطعا از ماده های دوپینگی هم استفاده کرده بوده ولی هشت ماه رسیدن به اوج و استیج جای سوال داره؟؟؟ قصده به سخره گرفتن ندارم ولی بعضی اوقات آدم رو سگ بگیره ولی جو نگیره
این مرحوم هم شاید عجله داشته و افسارگسیخته استفاده کرده لابد

1
0
نظر بدهید.x