Chad Brothers بدنسازی که تاوان سنگینی داد

Chad Brothers بدنسازی که تاوان سنگینی داد

در این مقاله سرگذشت شوم بدنسازی را می خوانید که تاوان استفاده از استروئید و داروهای نیروزا را با جان اش داد. Chad Brothers بدنسازی که تاوان سنگینی داد در باشگاه معروف گلد جیم تمرین می کرد و همانگونه که در ویدئو زیر می بینید به یکباره تعادل روانی خود را از دست داد و به هم باشگاهی ها و حتی به وسایل باشگاه حمله کرد.

کار بالا گرفت و او به هیچ وجه حاضر نبود آرام گرفته و خود را تحویل پلیس دهد و راهی به جز استفاده از اسلحه برای مهار وی باقی نمانده بود تا اینکه چاد برادرز با دو گلوله متوقف شد و البته ساعاتی پس از توقف نیز در اثر برخورد این دو گلوله که برای مهار کردنش ضروری به نظر می رسید مرد.

نتایج کالبد شکافی نشان داد که در بدن وی دز بالایی از استروئید و داروهای محرک سیستم عصبی که بدنسازان از آنها برای افزایش قدرت و غلبه بر خستگی استفاده می کنند و همچنین دز بالایی از دارویی موسوم به pcp که در اصل نوعی داروی بیهوشی بوده و امروزه به عنوان داروی مخدر مورد سوء مصرف قرار می گیرد یافت شده است و پزشکان نیز دلیل این رفتارهای وی که منجر به مرگش شد را بالا بودن سطح سرمی این داروها در خون وی اعلام کردند.

خشونت و ارتکاب جرایم خشن و پرخاشگری و از دست رفتن تعادل روانی و رفتارهای تهاجمی تنها یکی از عوارض استروئیدهای آنابولیک می باشد و البته استفاده از داروهای محرک سیستم عصبی همانند افدرین و غیره که بدنسازان از این داروها برای چربی سوزی و یا برای افزایش سطح انرژی در تمرین استفاده می کنند نیز مزید بر علت می شود تا بدنساز مستعد ارتکاب جرایم خشن و درگیری و … گردد.

صادق سلامی

مطالب مرتبط

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 سر فصل نظرات
0 پاسخ داده شده
0 فالورها
 
تازه ترین ها
داغ ترین ها
1 نویسندگان نظرات
هادی نویسندگان تازه ترین نظرات
  اشتراک  
تازه ترین ها قدیمی ها دارای بیشترین رای
نوع اشتراک
هادی
مهمان
هادی

چه قدر مطالبتون عالیه استاد . آگاهی های بسیار خوبی رو دارید بهمون منتقل میکنید. سپاسگزارم