بدنساز حرفه ای برتیل فوکس و دو قتل

بدنساز حرفه ای برتیل فوکس و دو قتل

برای اینکه عبرت گرفته و از ورود به عرصه ی رفتارهای پر خطر در بدنسازی دوری کنید بد نیست سرگذشت بدنساز حرفه ای برتیل فوکس و دو قتل را نیز مرور کوتاهی بکنید. او در سال ۱۹۵۱ در جزیره سنت کیس که یکی از جزایر کارائیب است متولد شد و زمانی که یک سال بیشتر نداشت با پدر و مادر خود به انگلستان مهاجرت نمود.

سرگذشت برتیل فوکس
سرگذشت برتیل فوکس

او به سخت کوشی در تمرین و تمرین وحشیانه شهره بود و از این رو نشریات بدنسازی روز آن دوران لقب Brutal Bertil را به وی داده بودند که به معنی برتیل وحشی بود. این لقب اشاره به حجم خیره کننده و البته شدت بسیار بالای تمرینات وی داشت.

او مدتی در انگلستان راننده قطار بود و البته بعدها به آمریکا نقل مکان کرده و در مسابقات حرفه ای تر شرکت می کرد. او در مسابقات مستر المپیا نیز خوش درخشیده بود و حتی خطری جدی برای لی هنی اسطوره ی آن دوران سن های مستر المپیا نیز محسوب می شد.

تا به اینجای کار در کارنامه ی وی مورد آزار دهنده ای به چشم نمی خورد ولی در سال ۱۹۹۷ این بدنساز حرفه ای در کشور سنت کیس ملکه ی زیبایی سنت کیس و نویس که در آن دوران ۲۰ سال داشت و مادر وی که در آن دوران ۳۶ سال داشت را کشت و به جرم جنایت و قتل دو زن دستگیر و روانه ی زندان شد.

باری داستان باز هم ارتکاب جرایم خشن تحت تاثیر استروئیدهای آنابولیک است. او در ابتدا حکم اعدام توسط طناب دار را دریافت کرد و البته این حکم در دادگاه تجدید نظر شکست و او به زندان محکوم شد و بدین ترتیب این بدنساز حرفه ای نیز عاقبت شومی پیدا کرد.

صادق سلامی

4.6 5 votes
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

اشتراک
نوع اشتراک
guest

2 نظرات
قدیمی ها
تازه ترین ها دارای بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
hassan
hassan
5 سال قبل

استاد در مورد گریگ تیتوس که قتل انجام داده بود مطالبی بنویس.آخرش چی شد زندان موند یا اعدام کردن یا آزاد شد.دو بر سال ۲۰۰۲ ابنا بود این اتفاق افتاد

صابر
صابر
1 سال قبل
پاسخ به  hassan

امروز آزاد شد

2
0
نظر بدهید.x