سرگذشت شوم Chris Janusz

سرگذشت شوم Chris Janusz

در این مقاله سرگذشت شوم Chris Janusz ، یکی از کات ترین بدنسازان تاریخ را با هم بررسی می کنیم. ایشان Chris Janusz هستند بدنی با تنها شش درصد چربی. هیچ وقت حرفه ای نشد و شاید عمرش ورزشی اش کفاف نداد و شاید عوارض جانبی داروهایی که زده بود و رفتارهای پر خطری که در بدنسازی داشت امان اش نداد حرفه ای شود ولی مربی تغذیه بود و البته دفتر مشاوره پرورش اندام از مرز مبتدی تا سکوی قهرمانی نیز داشت و از این نوع دکان ها به وفور در ایران و خصوصا در اینستای فارسی دیده اید و می بینید.

ورزش اصولا و ذاتا برای افزایش طول عمر و افزایش عرض عمر و فیتنس نیز برای افزودن بر کیفیت زندگی و افزودن بر میزان لذتی است که از زندگی می برید ولی همانگونه که سرگذشت شوم Chris Janusz به وضوح نشان می دهد چندی است که بدنسازی خود به یکی از اصلی ترین دلایل مرگ و میر بسر در سنین جوانی و میان سالی بدل شده است و البته اوضاع در ایران بسی اسف بار تر از میانگین جهانی است.

سرگذشت شوم Chris Janusz
سرگذشت شوم Chris Janusz

Chris Janusz سوای اینکه ورزشکار بود مربی و مشاور پرورش اندام و نویسنده مقالات ورزشی و کارشاس ورزش و به نوعی همکار صادق سلامی هم بود ولی نمی دانم چرا در سال ۲۰۰۹ و به دنبال انبوهی عوامل ناشناخته که در بدن اش رخ داد در سن ۳۷ سالگی مرد در حالی که در کشوری که این فرد در آن می زیست ۳۷ سالگی تقریبا معادل نوجوانی ایران محسوب می شود.

صادق سلامی

مطالب مرتبط

4
دیدگاه بگذارید

avatar
1 سر فصل نظرات
3 پاسخ داده شده
0 فالورها
 
تازه ترین ها
داغ ترین ها
2 نویسندگان نظرات
صادق سلامیHappy love نویسندگان تازه ترین نظرات
  اشتراک  
تازه ترین ها قدیمی ها دارای بیشترین رای
نوع اشتراک
Happy love
مهمان

حیف، چه بدن قشنگی هم داشته خدا بیامرز،
بدون دارو هم که میشه، من یه دوستی دارم ۳۸ کیلو بود، ۳۲ ساله، شروع کرد به تمرین ، کلا دو دوره گینر خورد، حدود سه سال کار کرد، الان ۵۰ کیلو، درصد چربی ۸ و بدنش از خیلی از اقایونی حتی کات تره، دریغ از حتی یه آمپول یا حتی پروتیین، همش اصلاح تغذیه