مصطفی اسماعیل رکورد دار بزرگ ترین بازوهای گینس

مصطفی اسماعیل رکورد دار بزرگ ترین بازوهای گینس

موجود چندش آوری که در تصویر می بینید و حتی نام بدنساز نیز نمی توان بر آن نهاد در اصل شبه بدنسازی مصری الاصل ساکن انگلستان، مصطفی اسماعیل رکورد دار بزرگ ترین بازوهای گینس می باشد.

این عرب اصرار شدید هم دارد که بازوهای وی کاملا طبیعی است و او هرگز حتی نامی از سینتول نیز به گوش اش اصابت نکرده است و او این بازوها را با استفاده از بالا بردن پروتئین ورودی روزانه ی خود ساخته است.

سال ها پیش یکی از باشگاه های تازه تاسیس تهران برای استفاده ی تبلیغاتی از اسمم مرا دعوت کرده بود و وقتی برای مراسم حضور به هم رساندم مربی باشگاه که در آستانه ی فصل مسابقات برای شرکت در رقابت ها، خشک و کات می کرد و در آبگیری بود یا فرصت را غنیمت شمرد و راهنمایی خواست و یا اینکه برای تخریب تلویحی من پیشنهاد داد فیگور بگیرد و راهنمایی اش کنم!

به هر حال فیگور گرفت و وقتی از وی پرسیدم چه داروهایی مصرف می کنی با قاطعیت تمام پاسخ داد دارو که اصلا نمی خورم و بدنم طبیعی است و فقط با سبزیجات تمرین می کنم و من در پاسخ به وی گفتم هر روز صبح قبل از صبحانه نصف آسپرین بچه بخور در رقابت اورال می شوی!

هم خود وی و هم کسانی که در صحنه حضور داشتند فهمیدند چه تیکه ی سنگینی بارش کردم و جالب است بدانید همین فردی که ادعا می کرد ابدا دارو مصرف نمی کند بر روی سن مسابقات از هوش رفت و سه روز بعد در آی سی یو بیمارستان به هوش آمد.

حال در مورد مصطفی اسماعیل که ادعا دارد این بازوها در این ابعاد ناهنجار و زشت و زننده و بی کیفیت که می بینید را تنها با حجم بالای پروتئین مصرفی روزانه ساخته است باید گفت تو که راست می گی ولی اونجای ننه ی آدم دروغگو و در ادامه این مثل را برای وی زد که از شتر پرسیدند از کجا می آیی پاسخ داد از حمام و در جواب اش با تمسخر گفتند از زانوهایت کاملا واضح و مبرهن است که همین چند دقیقه قبل زیر دوش بودی عنتر!

والدیر سگاتو در حال تزریق علنی سینتول
والدیر سگاتو در حال تزریق علنی سینتول

صد رحمت به والدیر سگاتوی برزیلی، سلطان سینتول که واضح و آشکار اعلام می کند که بدن اش سینتولی است و در مقابل دوربین خبرنگاران نیز از سینتول استفاده می کند و سگاتو هزار بار بر این عرب خالی بند پر رو شرف دارد.

متلاشی شدن بازوی دو سانتوس در اثر سال ها تزریق سینتول
متلاشی شدن بازوی دو سانتوس در اثر سال ها تزریق سینتول

آقای مصطفی اسماعیل دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد. روزی که سینتول هایی که تزریق کرده ای عفونت کرد و بدن ات به روزی که در تصاویر زیر می بینید افتاد چهره ات دیدنی خواهد بود و آن روز نیز لابد ادعا خواهی کرد پروتئین مصرفی روزانه یا حتی زور است که در بازوهایت گندیده است.

بازوی شبه بدنساز روس که از سینتول استفاده کرده و می خواست به جایی برسد
بازوی شبه بدنساز روس که از سینتول استفاده کرده و می خواست به جایی برسد

توجه داشته باشید که افسران گینس یا جانبدارانه با موضوع برخورد کرده و یا پول گرفته و این بازو را به عنوان بزرگ ترین بازوی ثبت شده در گینس به رسمیت شناخته اند، بازویی که اندازه گوشت سگ مرده هم ارزش صحبت کردن ندارد چه برسد به بررسی برای ثبت در گینس!

البته اعتراض هایی نیز صورت گرفته است و موضوع تحت بررسی است ولی اولا این بازو به قدری چندش آور است که حال آدمی را از بدن و بدنسازی بهم می زند در ثانی سینتولی بودن اش به قدری واضح و مبرهن است که حتی نیازی به آزمایش نیز ندارد و از همه مهم تر این قبیل رفتارهای پر خطر عواقبی نظیر آنچه که برای تان به تصویر کشیدم خواهد داشت و بس!

صادق سلامی

مطالب مرتبط

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 سر فصل نظرات
1 پاسخ داده شده
0 فالورها
 
تازه ترین ها
داغ ترین ها
2 نویسندگان نظرات
صادق سلامیhassan نویسندگان تازه ترین نظرات
  اشتراک  
تازه ترین ها قدیمی ها دارای بیشترین رای
نوع اشتراک
hassan
مهمان
hassan

چقدر چندش آوره.مثلا چی بازوهات رو با سینتول اینجور بزرگ میکنی.