عاقبت شوم Daniele Seccarecci بدنساز حرفه ای

عاقبت شوم Daniele Seccarecci بدنساز حرفه ای

شاید شما این بدنساز حرفه ای را بشناسید و شاید هم برای نخستین بار است که نام اش را می شنوید ولی توصیه می کنم عاقبت شوم Daniele Seccarecci بدنساز حرفه ای را مطالعه کنید که ابدا خالی از لطف خواهد بود.

این بدنساز از کودکی علاقه وافری به بدنسازی داشت و تمرین را نیز از سنین کودکی آغاز کرد و پله های ترقی را نیز دو تا یکی و با عجله ی زیاد طی کرد تا اینکه در ۲۶ سالگی کارت حرفه ای خود را گرفت.

View this post on Instagram

فيلم فيگور گيري Daniele Seccarecci در آرنولد كلاسيك ٢٠١٢ شاید این بدنساز حرفه ای را بشناسید و شاید هم برای نخستین بار است که نام اش را می شنوید. این بدنساز در ۲۶ سالگی کارت حرفه ای خود را گرفت و در سال ۲۰۱۰ یک رکورد گینس را به نام خود ثبت کرد به این معنی که او با وزن ۱۳۵ کیلوگرم در مسابقات به عنوان سنگین وزن ترین بدنساز تاریخ تا آن زمان در رقابت ها شرکت کرد و اسم خود را وارد کتاب رکورهای گینس کرد. این بدنساز ایتالیایی در سال ۲۰۱۱ به جرم در اختیار داشتن و خرید و فروش استروئیدها آنابولیک دستگیر و مدتی در بازداشت بود و البته او نیز عمرش چندان به دنیا نبود و در انتها در سن ۳۳ سالگی و در سال ۲۰۱۳ و به دنبال حمله ی قلبی به فهرست بالا بلند بدنسازانی پیوست که گفته می شود در اثرات عوارض مستقیم این رشته و یا در اثر استفاده از داروهای نیروزا مرده اند.. #بدنسازي #پرورش_اندام #صادق_سلامي #فيتنس #حمله_قلبي #سكته #فوت #بدنساز #مسترالمپيا #وزنه_برداری #ورزش #فيزيك #كراس_فيت #آرنولد_كلاسيك #گينس #ركورد #تمرين #مسابقه #مرگ #استروئيد #عوارض #دارو #دوپينگ #bodybuilding #gym #mrolympia #sadeghsalami #sadeghsalamy #danieleseccarecci #arnoldclassic

A post shared by صادق سلامي (@sadeghsalamy) on

او در سال ۲۰۱۰ یک رکورد گینس را به نام خود ثبت کرد به این معنی که او با وزن ۱۳۵ کیلوگرم در مسابقات به عنوان سنگین وزن ترین بدنساز تاریخ تا آن زمان در رقابت ها شرکت کرد و اسم خود را وارد کتاب رکورهای گینس کرد.

این بدنساز ایتالیایی در سال ۲۰۱۱ به جرم در اختیار داشتن و خرید و فروش استروئیدها آنابولیک دستگیر و مدتی در بازداشت بود و البته او نیز عمرش چندان به دنیا نبود و در انتها در سن ۳۳ سالگی و در سال ۲۰۱۳ و به دنبال حمله ی قلبی به فهرست بالا بلند بدنسازانی پیوست که گفته می شود در اثرات عوارض مستقیم این رشته و یا در اثر استفاده از داروهای نیروزا مرده اند.

صادق سلامی

2.3 3 votes
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

اشتراک
نوع اشتراک
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
0
نظر بدهید.x