Greg Plitt بدنسازی که جوانمرگ شد

Greg Plitt بدنسازی که جوانمرگ شد

در این قسمت از سایت سرنوشت ناخوشایند Greg Plitt بدنسازی که جوانمرگ شد را باهم مرور می کنیم. او پیش از اینکه وارد دنیای بدنسازی و مد شود نیز به صورت طبیعی و ذاتی و ژنتیکی و مادر زادی بدنی خوش استیل داشت.

Greg Plitt رنجری شناخته شده و از سربازان بسیار موفق هوابرد بود و البته کار مدلینگ نیز می کرد. استایل بدنی بسیار خوبی داشت و در تیزرهای تبلیغاتی حضور موفقی داشت و البته جان خود را بر سر یکی از همین تیزرهای تبلیغاتی گذاشت.

گرگ پلیت این فیتنس کار خوش استایل بر خلاف همه ی بدنسازانی که تا به اینجای کار معرفی کردیم و در اثر رفتارهای پر خطر دارویی و غیره در بدنسازی مرده اند در جریان ساخت یک تیزر تبلیغاتی و در اثر یک اشتباه از دنیا رفت.

تنها چند دقیقه پس از اتمام فیلمبرداری یک تیزر تبلیغاتی که در آن Greg Plitt یک نوشابه ی انرژی را تبلیغ می کرد او در اثر برخورد یک قطار جان سپرد. فیلمبرداری در محیط ریل قطار انجام می شد و Greg Plitt که تصور می کرد قطاری که از پشت سر می رسید در ریل مجاور قرار دارد به محیط بی توجه بود غافل از اینکه او دقیقا بر سر راه قطار قرار دارد و بدین ترتیب بود این بدن زیبا برای همیشه از بین رفت.

صادق سلامی

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
نوع اشتراک