سرنوشت شوم لوک وود بدنساز حرفه ای

سرنوشت شوم لوک وود بدنساز حرفه ای

در این فصل از سایت صادق سلامی سرنوشت شوم لوک وود بدنساز حرفه ای را با هم مرور می کنیم. ایشان که در تصویر می بینید لوک وود هستند، از بدنسازان پر آوازه ی استرالیا که در البته در سطح جهان نیز شهرت قابل توجهی داشت. از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۸ مسابقه داد و در اغلب مسابقاتی که شرکت کرد نیز جزو ده نفر قرار می گرفت.

بد نیست بدانید این بدنساز خوش استایل استرالیایی در سال ۲۰۱۱ و در سن ۳۵ سالگی و به دنبال مشکلات عدیده ای که برای وی حادث شده بود و پس از پیوند کلیه برای وی انجام گرفته بود در عین ناباوری مرد.

سرنوشت شوم لوک وود بدنساز حرفه ای
سرنوشت شوم لوک وود بدنساز حرفه ای

اینکه گفته می شود فلانی در سن ۳۵ سالگی درگذشت در اغلب موارد به این راحتی ها نیست و این فرد سال ها با بیماری و با بدبختی های ناشی از بیماری و با هزینه های سنگین بیماری سر کرده و آخر سر از دنیا می رود و این نکته شاید مهم تر از جوان مرگ شدن ورزشکاران باشد که البته بدان توجه نمی کنید.

در این كليپ مربی Luke Wood را می بینید که با او حرکات تمرینی را آموزش داده و به اصطلاح خود من برای شکار شاگردان جدید دون می پاچه! کاری که این روزها در ایران و در اینستا نیز به وفور می بینید.

هر کی رو این روزها ببینی یکی دو تا رو گرفته توباشگاه با اونها که تاکید هم می کنه شاگردام هستند حرکت و بدنسازی و فیتنس یاد ملت می ده!!! همانگونه که پیشتر گفتم سه چهارم ایرانی ها امروزه مربی پرورش اندام هستند و به یک سوم مابقی برنامه می دهند و از این نظر علی برکه الله به خودکفایی مطلق و به مرحله ی صادرات انبوه رسیده ایم.

قبلا در یکی از کتاب ها گفته بودم شما که هر روز به عرض تان نگاه کرده و به بازو و پشت بازو و ساق و ران می نازید هر از چند گاهی نگاهی به بیضه هاتون هم بکنید خواهید دید از نخود فرنگی هم ریزتر شده است و این سر منشا بسیاری از بدبختی هایی است که در آینده و اگر از میان سالی رد شوید زندگی شما را جهنم کرده است و البته گاهی آزمایش پزشکی هم بدهید و اجازه دهید پزشک نگاهی به جواب آزمایش هایتان نیز بیاندازد و بگوید که چه با خود کرده اید و مربی تان که در اینستا و غیر اینستا با شما برای تور زدن شاگرد جدید تور پهن کرده و به اصطلاح کفتر بازها دون می پاچه چه بلایی سرتان آورده و با بدن شما و با شما چه سرنایی زده است که صدای آن باز هم به شرطی که از میان سالی زنده رد شوید در آینده در خواهد آمد.

وقتی همین شاگردی که همین مربی ها که این روزها از قارچ هم بسی بدتر در حال ازدیاد هستند در این ویدئوها باهاشون برای مردم دون می پاچن مرد یا رو به قبله افتاد به خداوندی خدا قسم به عینه تا دلتون بخواد دیده ام اولین کسی که از اینها اعلام برائت می کنه همین مربی هایی هست که این بدنسازهای بدبخت با طناب پوسیده ی اینها رفتن تو چاه دارو و مسابقه و رژیم و آبگیری و کات و غیره

قصه واستون تعریف نمی کنم خوابتون بگیره بدتر بخوابید دارم براتون از واقعیت هایی حرف می زنم که کابوس بدنسازی هستند تا از خواب بیدار شید قبل از اینکه این خواب تبدیل به خواب ابدی براتون بشه.

در ادامه و در بررسی زندگی ناصر الصونباطی سال های پایان عمر او را بیشتر بررسی خواهم کرد تا بدانید او چند سال اخر عم چه زجرهایی از بیماری و از هزینه های بیماری کشید تا اینکه بمیرد. با ما بمانید حرف های تازه ی زیادی داریم که باید بشنوید.

صادق سلامی

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
نوع اشتراک