Oli Cooney بدنسازی که جوانمرگ شد

Oli Cooney بدنسازی که جوانمرگ شد

اگر شما هم جزو کسانی هستید که اعتقاد دارید بدنسازی تنها در سطوح پیشرفته و حرفه ای کشته می دهد توجه شما را به بیوگرافی Oli Cooney بدنسازی که جوانمرگ شد جلب می کنم . لازم به توضیح است که ذات بدنسازی مرگ بار نیست و رفتارهای پر خطر که به خاطر سود آور بودن از سوی برخی مربی ها نیز بدان دامن زده می شود بدنسازان را می کشد.

او در سن شانزده سالگی به بدنسازی روی آورد و از همان دوران نیز شروع به استفاده از استروئید و دارو کرد چرا که می خواست همانند اغلب بدنسازان راه صد ساله را یک هفته ای برود.

Oli Cooney بر روی تخت بیمارستان
Oli Cooney بر روی تخت بیمارستان

استروئیدها و داروهای نیروزا تاثیرات مخرب غیر قابل انکاری بر بافت قلب دارند و البته عوارض جانبی استروئیدها به بیماری های قلبی محدود نمی شود. او در سن ۱۸ سالگی به نارسایی قلبی مبتلا شد و پزشکان دلیل این امر را استفاده ی او از استروئیدها تشخیص داده و به وی توصیه ی اکید کردند که دیگر حق فعالیت های سنگین بدنی و در راس آن رفتن به باشگاه را ندارد.

Oli Cooney علیرغم اینکه از بیماری و نارسایی قلبی رنج می برد و این بیماری کشنده را مدیون استفاده از استروئیدها در سنین نوجوانی بود به حرف و توصیه و هشدار پزشکان گوش نداد و چهار جلسه در هفته بدنسازی را ادامه داد.

خانواده Oli Cooney در سوگ فرزند بدنسازشان
خانواده Oli Cooney در سوگ فرزند بدنسازشان

او در سن ۲۰ سالگی و در حالی که سوار تاکسی بود سکته کرد و از دنیا رفت. خانواده ی وی صرفا برای آگاه کردن نوجوانانی که عوارض جانبی رفتارهای پر خطر در بدنسازی را جدی نگرفته و مرگ را همیشه برای همسایه می دانند در مورد سرگذشت و در مورد دلیل مرگ وی بارها و بارها در نشریات مصاحبه کرده و در اینترنت و در هر فرصتی که به دست می آورند به کسانی که در بدنسازی راهی که این جوان رفت را می روند هشدار می دهند و بد نیست شما نیز قبل از اینکه به سرنوشتی مشابه دچار شوید خطرات رفتارهای پر خطر در بدنسازی را جدی بگیرید.

بدنسازی برای افزودن بر سطح کیفی و برای افزایش طول عمر و برای رسیدن به بدنی زیبا البته توام با حفظ و حتی تقویت سلامت جسم و روح است و حقیقتا بدون ورود به عرصه ی رفتارهای پر خطر در بدنسازی نیز می توان با کمی صبر و حوصله به اهدافی که ذکر شد رسید به شرطی که مسیر را درست بروید.

مشاوره با صادق سلامی

مطالب مرتبط

5
دیدگاه بگذارید

avatar
3 سر فصل نظرات
2 پاسخ داده شده
0 فالورها
 
تازه ترین ها
داغ ترین ها
4 نویسندگان نظرات
Mehdiصادق سلامیهادیhassan نویسندگان تازه ترین نظرات
  اشتراک  
تازه ترین ها قدیمی ها دارای بیشترین رای
نوع اشتراک
hassan
مهمان
hassan

استاد در مورد گریگ تیتوس هم مطالب بذارین.اونم قتل کرده بود.از زندان در اومد آخرش چی شد.

هادی
مهمان
هادی

جمله آخر رو باید با طلا نوشت :
” بدنسازی برای افزودن بر سطح کیفی و برای افزایش طول عمر و برای رسیدن به بدنی زیبا البته توام با حفظ و حتی تقویت سلامت جسم و روح است و حقیقتا بدون ورود به عرصه ی رفتارهای پر خطر در بدنسازی نیز می توان با کمی صبر و حوصله به اهدافی که ذکر شد رسید به شرطی که مسیر را درست بروید. “

Mehdi
مهمان
Mehdi

خوشم میاد اسمشو به فارسی نمی نویسی . ایول 😉