سرگذشت Anthony D’Arezzo

سرگذشت Anthony D’Arezzo

Anthony D’Arezzo نیز جزو بدنسازان موفقی بود که در سطح وسیع از استروئیدها و داروهای نیروزا استفاده می کرد و در این قسمت از سایت صادق سلامی سرگذشت Anthony D’Arezzo را با هم مرور می کنید باشد برای کسانی که در بدنسازی رفتارهای پر خطر را تجربه و به دیگران نسخه می کنند کمی به خود بیایند.

Anthony D’Arezzo البته در بدنسازی به موفقیت های خوبی نیز دست یافته بود و از این کار و از اینکه از این رشته موفق به کسب درآمدهای خوبی شده است نیز بسیار راضی بود تا اینکه روز عزرائیل در سن ۴۴ سالگی به ملاقات وی رفت.

او ورزش را در ابتدا با کشتی آغاز کرد و سپس به بدنسازی روی آورد و البته استفاده از استروئید و دیگر داروهای بدنسازی را نیز سرلوحه ی کار خود قرار داده بود و با استفاده از داروها می تاخت.

تا اینکه دچار نارسایی قلبی شد و پزشکان نیز به وی توصیه ی اکید کردند دست از فعالیت های سنگین برداشته و باقی عمر را تخت نظر پزشکان داروی قلب مصرف کند و البته این بدنساز نیز همانند بقیه بدنسازان خود را روئین تن می دید به توصیه ی پزشکان وقعی ننهاد و به بدنسازی و حتی به استفاده از دارو ادامه داد.

شب قبل از مسابقات قهرمانی NPC بود و او در هتل منتظر فردایی پر جنب و جوش و سراسر رقابت بود و البته عزرائیل او را دریافت و با خود برد. لازم به ذکر است که بدنسازان در روزهای پیش از رقابت و در روزهای رژیم های سخت، مصرف آب را به شدت محدود کرده و از داروهای دفع کننده ی آب بدن و از عنصر پتاسیم نیز به منظور کات تر کردن بدن خود استفاده می کنند و همین رفتارهای پر خطر سبب بر هم خوردن بالانس سدیم و پتاسیم در بدن می شود که ابتدایی ترین تبعات منفی بر هم خوردن این بالانس به شکل کرامپ گرفتگی شدید عضلات بر روی سن به چشم می خورد.

البته گاه این گرفتگی در عضلات خود قلب رخ می دهد و اینجاست که قلب از تپش باز ایستاده و فرد را یک راست راهی دنیای ابدی می کند و این اتفاق در سن ۴۴ سالگی که در غرب سنی مناسب برای جوانی و جوانی کردن محسوب می شود برای وی رخ داد و البته برای بدنسازان دیگر زیادی نیز رخ داده است و در صورتی که شما نیز در بدنسازی وارد عرصه ی پر خطر استفاده از داروها و رفتارهای پر خطر شوید در کمین شما نیز خواهد بود.

صادق سلامی

5 1 vote
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

اشتراک
نوع اشتراک
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
0
نظر بدهید.x