سرگذشت عبرت آموز دالاس مک کارور

سرگذشت عبرت آموز دالاس مک کارور

در ادامه ی بررسی مرگ و میرهای ناشی از بدنسازی نوبت به بررسی سرگذشت عبرت آموز دالاس مک کارور بدنساز حرفه ای می رسد که وی در سن ۲۶ سالگی و در حالی که غذا درست می کرد از حال می رود و سپس به بیمارستان منتقل شده و تحت شستشوی معده قرار می گیرد ولی گویی عمر او نیز به دنیا نبود و در نهایت ناباوری از دنیا می رود.

به هم خوردن حال دالاس مک کارور در آخرین مسابقه اش بر روی سن

ویدئو از یوتیوب لود می شود

این در حالی است که او در مسابقه ی آخر خود نیز وضعیت جسمی متعادلی نداشت و بر روی سن از حال رفته بود و البته شرح ماجرا را در ویدئو بالا که از یوتیوب پخش می شود مشاهده می کنید.

دالاس مک کارور در سن ۲۶ سالگی و به یکباره و در عین ناباوری مرد و دنیای پرورش اندام را در بهت و حیرت فرو برد. پزشکان قانونی برای یافتن دلیل مرگ و برای اینکه بر روی گواهی فوت چیزی متفاوت تر از ایست قلبی بنویسند او را کالبد شکافی کردند.

نتیجه کالبد شکافی ها نشان داد ارگان های داخلی بدن وی غیر طبیعی، قلب بسیار بزرگ تر از حد طبیعی، کلسترول خون بسیار بالا، عروق خونی خود قلب مسدود بوده است. آزمایش ها نشان داد که سطح تستوسترون خون وی بسیار بالاتر از حد طبیعی بوده و در خون وی نیز متابولیت هایی از ترنبولون موج می زند و البته استفاده ی وی در دزهای بالا از انسولین و سوما نیز تایید شد.

همچنین پزشکان قانونی در بدن بی جان دالاس مک کارور که اکنون به جای سن مسابقات در سالن تشریح و دراز به دراز افتاده است در کمال ناباوری ماریجوانا و کافئین بسیار بالایی نیز یافتند.

ظاهرا مک کارور سوای داروهای بدنسازی دستی در گل نیز داشته اند و بر خلاف موارد معمول که هر کسی که دست اش بوی گل داد و گرفتند ادعا کرده و طلبکار نیز می شود که گل نچیده و گل کاشته است ایشان به جای دست، خون شان بوی گل می داده است و البته دیگر زنده نیز نبود که گل و استروئید و پپتاید و انسولین را کتمان کرده و صاف در چشم من و شما نگریسته و ادعا کند با سیب زمینی و تخم مرغ به این بدن رسیده است!

در مورد اینکه این بدنساز حرفه ای نیز قربانی استروئید و دوپینگ بوده است نمی توان دلایل محکمه پسند ارائه کرد ولی اینکه ورزشکاری در سن ۲۶ سالگی و به این ترتیب بمیرد یقینا از تبعات رفتارهای غلط معمول در بدنسازی است و تا همینجای کار نیز برای بدنسازانی که اهل و مستعد عبرت گرفتن است درس عبرتی است تا سمت و سوی رفتارهای پر خطر در بدنسازی نروند.

صادق سلامی

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
نوع اشتراک