سرگذشت عبرت آموز دالاس مک کارور

سرگذشت عبرت آموز دالاس مک کارور

در ادامه ی بررسی مرگ و میرهای ناشی از بدنسازی نوبت به بررسی سرگذشت عبرت آموز دالاس مک کارور بدنساز حرفه ای می رسد که وی در سن ۲۶ سالگی و در حالی که غذا درست می کرد از حال می رود و سپس به بیمارستان منتقل شده و تحت شستشوی معده قرار می گیرد ولی گویی عمر او نیز به دنیا نبود و در نهایت ناباوری از دنیا می رود.

به هم خوردن حال دالاس مک کارور در آخرین مسابقه اش بر روی سن

ویدئو از یوتیوب لود می شود

این در حالی است که او در مسابقه ی آخر خود نیز وضعیت جسمی متعادلی نداشت و بر روی سن از حال رفته بود و البته شرح ماجرا را در ویدئو بالا که از یوتیوب پخش می شود مشاهده می کنید.

دالاس مک کارور در سن ۲۶ سالگی و به یکباره و در عین ناباوری مرد و دنیای پرورش اندام را در بهت و حیرت فرو برد. پزشکان قانونی برای یافتن دلیل مرگ و برای اینکه بر روی گواهی فوت چیزی متفاوت تر از ایست قلبی بنویسند او را کالبد شکافی کردند.

نتیجه کالبد شکافی ها نشان داد ارگان های داخلی بدن وی غیر طبیعی، قلب بسیار بزرگ تر از حد طبیعی، کلسترول خون بسیار بالا، عروق خونی خود قلب مسدود بوده است. آزمایش ها نشان داد که سطح تستوسترون خون وی بسیار بالاتر از حد طبیعی بوده و در خون وی نیز متابولیت هایی از ترنبولون موج می زند و البته استفاده ی وی در دزهای بالا از انسولین و سوما نیز تایید شد.

همچنین پزشکان قانونی در بدن بی جان دالاس مک کارور که اکنون به جای سن مسابقات در سالن تشریح و دراز به دراز افتاده است در کمال ناباوری ماریجوانا و کافئین بسیار بالایی نیز یافتند.

ظاهرا مک کارور سوای داروهای بدنسازی دستی در گل نیز داشته اند و بر خلاف موارد معمول که هر کسی که دست اش بوی گل داد و گرفتند ادعا کرده و طلبکار نیز می شود که گل نچیده و گل کاشته است ایشان به جای دست، خون شان بوی گل می داده است و البته دیگر زنده نیز نبود که گل و استروئید و پپتاید و انسولین را کتمان کرده و صاف در چشم من و شما نگریسته و ادعا کند با سیب زمینی و تخم مرغ به این بدن رسیده است!

در مورد اینکه این بدنساز حرفه ای نیز قربانی استروئید و دوپینگ بوده است نمی توان دلایل محکمه پسند ارائه کرد ولی اینکه ورزشکاری در سن ۲۶ سالگی و به این ترتیب بمیرد یقینا از تبعات رفتارهای غلط معمول در بدنسازی است و تا همینجای کار نیز برای بدنسازانی که اهل و مستعد عبرت گرفتن است درس عبرتی است تا سمت و سوی رفتارهای پر خطر در بدنسازی نروند.

صادق سلامی

3.4 15 votes
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

اشتراک
نوع اشتراک
guest

8 نظرات
قدیمی ها
تازه ترین ها دارای بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
mahdi
mahdi
4 سال قبل

برادر عزیز شما که کلا بدنسازی زیرسوال بردید علاوه بر این این مطالبی که در مورد مرگ این مرحوم نوشتید درست نیست علت مرگ خفگی در اثر پریدن غذا به گلو بوده البته این رو هم بگم که دالاس تنگی نفس داشته شما هم این مطالب رو از خودتون در آوردید
البته ببخشید قصد جسارت نداشتم فقط نظرم به اضافه اطلاعاتی که از منابع معتبر شنیدم رو گفتم

mahdi
mahdi
4 سال قبل

و یه چیز دیگه یادم رفت پزشگی قانونی استفاده از هر نوع دارو یا مکمل غیر مجاز رو هم ردکرده بود

hassan
hassan
4 سال قبل

۹۹ درصد بدنسازهای حرفه ای بر اثر استفاده از دارو از دنیا میرن.چندین مورد هم تو ایران تو این چند سال نشاهده شده.پرورش اندام خطرناکترین ورزشه

Omid
Omid
4 سال قبل

از متنی ک نوشتید مشخصه که هیچی راجب بدنسازی نمیدونید، تک تک بدنساز هایی که میان و رو استیج المپیا فیگور میگیرین از استروئید استفاده میکنن و هیچ کدومشون هم ادعا نمیکنن ک با سیب زمینی بدنشون رو ساختن، و هیچوقت هم این موضوع رو از کسی پنهان نمیکنن و کاملا آزاد هست استفاده از استروئید تو سطح حرفه ای این ورزش.

Mamy
Mamy
4 سال قبل

وحشتناک ترین و سخت ترین ورزش. علاوه بر مصرف دوزهای بسیار وحشتناک دارو رژیمهای فوق سخت و طاقت فرسایی دارن که مخصوصا نزدیک مسابقات آدمو از پا درمیاره. یعنی نخوردن آب و خشکی کلیه و باقی ماندن متابولیتهای سمی در بدن. واقعا وحشتناکه. علم تغذیه و دارو و تمرین بسیار بالایی باید داشته باشی تا بدون آسیب شدید موفق بشی. وگرنه نابودی

نیما
نیما
3 سال قبل

بزارید یه چیزیو روشن کنم براتون من ورزش قهرمانی یه شغل نیس وبدنسازی وغیره والمپیکم از این قاعده مستثنا نیستند
این یک ارزو است وهر ارزو ورسیدن بهش یا در راهش حتما تاوان داره ،،

8
0
نظر بدهید.x