Sally McNeil بدنسازی که شوهرش را کشت

Sally McNeil بدنسازی که شوهرش را کشت

چندی است که بدنسازی بانوان و خصوصا در سطح پیشرفته که غالبا توام با مصرف دارو و خصوصا استروئید نیز می باشد در ایران مد شده است و بد نیست سرگذشت Sally McNeil بدنسازی که شوهرش را کشت را نیز با هم مرور کنیم.

استروئیدها اصولا هورمون های مردانه یا فرمی از هورمون های مردانه می باشند که استفاده از این هورمون ها در زنان عوارضی به مراتب خطرناک تر را به همراه خواهد داشت که از آن جمله می توان به بروز صفات مردانه و رویش موهای زاید در بدن و بزرگ شدن و تغییر شکل کلیتوریس و تمایل به خشونت و افسردگی و حتی ناهنجاری های روحی و روانی اشاره کرد.

افرادی که از استروئید استفاده می کنند به شدت در معرض ارتکاب جرایم خشن قرار می گیرند و سالی مک نیل نیز با عنایت به اینکه سابقا در ارتش بوده و خلق و خوی مردانه تری داشته و البته در بدنسازی نیز موفق عمل کرده و در سطح وسیع از استروئیدها بهره می برده است از این قاعده مستثنی نبود.

او یک بار سابقه ی کتک زدن زنی که به گمان وی را شوهرش ارتباط پنهانی داشت را نیز در سوابق کیفری خود داشت و البته موضوع به همینجا ختم نشد و در روز ولنتاین سال ۱۹۹۵ از دست شوهر خود که او نیز بدنساز بود عصبانی شد و دست به اسلحه برد و با شلیک یک گلوله شوهر خود را کشت.

قانون کاری به این ندارد که شما در اثر مصرف دارو و یا استروئید دست به اعمال خشونت بار زده اید و شما را مسئول اعمالی که مرتکب شده اید می داند. استروئیدها عوارض جبران ناپذیری دارند و البته عوارضی که در بدن و روح زنان بر جای می گذارند بسی ناهنجارتر و بدتر می باشند.

سال هایی که در ایران مشاوره ی بدنسازی می دادم با انبوهی از بانوان رو در رو بودم که در اثر تن در دادن به استفاده از دارو در بدنسازی که گاه با اصرار خود و گاه با تجویز و اصرار مربی و با تضمین از این بابت که کمترین ضرری برای شما ندارد صورت گرفته بود روبرو بود.

فروش داروهای بدنسازی و فروش استروئید و فروش مواد نیزورا در پرورش اندام به دلیل اینکه سودآور است به وفور و در سطح وسیع از سوی مربیان صورت می گیرد و البته مربیان با عنایت به اینکه درک درستی از دارو و استروئید نداشته و در مورد تبعاتی کشنده و ویرانگر داروهایی که به راحتی برای شاگرد نسخه کرده و در اختیار وی قرار می دهند ندارند در تجویز و فروش دارو کمترین وسواس و ترسی به خود راه نمی دهند و البته در صورتی که فرهنگ سازی شده و اطلاعات کافی در مورد تبعاتی که استروئید و دارو بر جای می گذارد در اختیار مربی قرار داده شود می توان به کاهش رفتارهای پر خطر در بدنسازی و کاهش تجویزهای خوفناک در بدنسازی امیدوار بود.

صادق سلامی

4 1 vote
امتیازدهی به مقاله

مطالب مرتبط

اشتراک
نوع اشتراک
guest

3 نظرات
قدیمی ها
تازه ترین ها دارای بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
Moien
Moien
4 سال قبل

😱

هادی
هادی
4 سال قبل

من خودم رو معرفی کنم هادی سهامی هستم که از سال ۸۱ تمرین با وزنه رو شروع کردم و خداروشکر چون پدر و مادرم معلم بودن و فرهنگ مطالعه و کتابخوانی خیلی تو خونواده مون رواج داره ، منم به تبعیت از خونواده علاقه به مطالعه دارم . وقتی باشگاه رو شروع کردم همیشه مجلات و کتاب هایی که در زمینه بدنسازی و تغذیه و سلامتی بود رو میخریدم یا از اینترنت میخوندم . وقتی وارد دانشگاه شدم به رشته بیولوژی رفتم چون علاقه داشتم و توی این رشته واحدهای تغذیه و فیزیولوژی ایناهم داشتیم ، هی اطلاعات من بیشتر… مطالعه ی بیشتر »

3
0
نظر بدهید.x