کتاب پزشکی ورزشی تجدید چاپ شد

کتاب پزشکی ورزشی تجدید چاپ شد

کتاب پزشکی ورزشی نوشته ی صادق سلامی تجدید چاپ شد و قرار است چاپ دوم این کتاب در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی سال ۹۸عرضه شود. لازم به ذکر است که طرح روی جلد تغییر کرده است و مشکلات صفحه آرایی که در چاپ نخست این کتاب که با کمی عجله و شتاب و برای عرضه در نمایشگاه کتاب سال ۹۸ آماده شده بود به چشم می خورد نیز در این نسخه تصحیح شده است.

لازم به ذکر است که طرح رو و پشت جلد این کتاب در چاپ دوم کلا تغییر کرده است و ایراداتی که در فهرست بندی و در صفحه آرایی در چاپ نخست این کتاب به چشم می خورد نیز در چاپ دوم برطرف شده است. جلد دوم این کتاب را می توانید از نمایشگاه تجهیزات ورزشی سالجاری که در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار خواهد شد تهیه کنید.

ISBN:978-600-355-261-6

کتاب پزشکی ورزشی تجدید چاپ شد. این کتاب که یکی دیگر از کتاب های سری اصول مربیگری پرورش اندام نوشته ی صادق سلامی می باشد با این هدف نگاشته شده است تا خواننده با پی بردن به حساسیت موضوع که همانا بدن آدمی و سلامت جسم و روح انسان باشد از تن دادن به رفتارهای پر خطر در ورزش های قدرتی خودداری کند و در صورتی که در جایگاه مربی به تربیت شاگرد مشغول است با مطالعه ی مطالب مندرج در این کتاب به حساسیت موضوع پی برده و از دست زدن به تجویزهای پر خطر که در ورزش های قدرتی تا حدودی به چشم می خورد اکیدا خودداری کند.

مطالب مرتبط

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 سر فصل نظرات
0 پاسخ داده شده
0 فالورها
 
تازه ترین ها
داغ ترین ها
1 نویسندگان نظرات
محمد نویسندگان تازه ترین نظرات
  اشتراک  
تازه ترین ها قدیمی ها دارای بیشترین رای
نوع اشتراک
محمد
مهمان
محمد

سلام آقای سلامی. تو سایت حتمی فقط چاپ اول این کتاب هست. خواستم چاپ دوم بگیرم که نبود…خواهشا به حتمی بگید چاپ دوم هم توسایت ارائه بده. باتشکر از شما